Skip Navigation Links
Kurmancî
سۆرانی
Svenska
Skip Navigation Links
Destpêk
FKKS
Aktuel
Video - Foto
Komeleyên endam
Kontakt
Link
Arşîv
| Webmail |
Skip Navigation LinksDestpêk » FKKS
Serok
Keya Izol
Tel: 073 544 80 55
E-mail: keya_izol@fkks.se
Sekreter
Cotyar Şerîf
Tel: 0704532450
E-mail: cotyar_serif@fkks.se
Berpirsê aborî
Berzan Kockaya
Tel: 070 4567971
E-mail: berzan.kockaya@fkks.se
Berpirsê kultur û perwerde
Mardin Hêja Baban
Tel: 0739643469
E-mail: mardin_baban@fkks.se
Berpirsê têkiliyên navxwe
Mehdi Akray
Tel: 0729164464
E-mail: Sazvan@live.se
Pirsên penaberan
Kovan Amedi
Tel: 0705558141
E-mail: Kovanamedi@hotmail.se
Berpirsê Kêmendam û salmezinan
Kerim Suleyman
Tel: 073 774 89 47
E-mail: kerim.suleyman@fkks.se