Skip Navigation Links
Kurmancî
سۆرانی
Svenska
Skip Navigation Links
دەستپێك
ف ک ک س
هه‌واڵ
ڤئدیۆ - فۆتۆ
کۆمه‌ ڵه‌کانی ئه‌ندام
پێوەندی
لینک
ئه‌رشیڤ
Skip Navigation Linksدەستپێك » ف ک ک س
سه‌رۆک
Keya Izol
Tel: 073 544 80 55
E-mail: keya_izol@fkks.se
سکرتێر
Roshena Magron
Tel: 070 4037815
E-mail: roshena_magron@fkks.se
بەرپرسی ئەنتەگراسیۆن
Sosin Guven
Tel:
E-mail: sosin_guven@fkks.se
به‌رپرسی ئابووری
Berzan Kockaya
Tel: 070 4567971
E-mail: berzan.kockaya@fkks.se
به‌رپرسی په‌یوه‌ندییه‌کانی ناوخۆ
Dr. Maroof Ersad
Tel: 073 623 6197
E-mail:
بەرپرسی مھاجری
Gullban Azad Qaradaxî
Tel: 070 461 43 57
E-mail: dilanm2@hotmail.com
به‌رپرسی ساڵمه‌زنان و په‌نابه‌ران
Kerim Suleyman
Tel: 073 774 89 47
E-mail: kerim.suleyman@fkks.se
به‌رپرسی ڕاگه‌یاندن
Bilal Gorgu
Tel: 070 450 54 11
E-mail: bilal.gorgu@fkks.se
به‌رپرسی کلتوورو په‌روه‌رده‌
Enes Abdullah
Tel: 070 477 88 51
E-mail: anasabdullah@hotmail.com