Skip Navigation Links
Kurmancî
سۆرانی
Svenska
Skip Navigation Links
دەستپێك
ف ک ک س
هه‌واڵ
ڤئدیۆ - فۆتۆ
کۆمه‌ ڵه‌کانی ئه‌ندام
پێوەندی
لینک
ئه‌رشیڤ
Skip Navigation Links
سه‌رۆک
Keya Izol
Tel: 073 544 80 55
keya_izol@fkks.se
سکرتێر
Cotyar Şerîf
Tel: 0704532450
cotyar_serif@fkks.se
به‌رپرسی ئابووری
Berzan Kockaya
Tel: 070 4567971
berzan.kockaya@fkks.se
به‌رپرسی کلتوورو په‌روه‌رده‌
Mardin Hêja Baban
Tel: 0739643469
mardin_baban@fkks.se
به‌رپرسی په‌یوه‌ندییه‌کانی ناوخۆ
Mehdi Akray
Tel: 0729164464
Sazvan@live.se
بەرپرسی مھاجری
Kovan Amedi
Tel: 0705558141
Kovanamedi@hotmail.se
به‌رپرسی ساڵمه‌زنان و په‌نابه‌ران
Kerim Suleyman
Tel: 073 774 89 47
kerim.suleyman@fkks.se